Purina One Kısır Kedi Maması Kullanan Var Mıdır?

hilalco

Purina One Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması hakkında yorumlarınızı alabilir miyim

10 CEVAP

hannnngggg

içerisinde taze et cok dusuk oranda bulunuyor ben ev kedime tercih etmezdim ve taurini de dusuk geldi incelediğimde kısa süreli denenebilir ama uzun süreli kullanmayın bence

hannnngggg

birde cok fazla doldurma madde var boş içerik, soya unu mısır gluteni vs gibi

hilalco

İçerik olarak ne düşünüyorsunuz kullandınız mı?

Gmz91910

Sürekli kullanım için uygun bulmuyorum bende.ama zor durumda alınabilir

hilalco

Temiz içerik ve ortalama bir tutarlı mama olarak ne önerirsiniz?

hannnngggg

bütcenizi bilmiyorum 🥲 ne kadar ayırabiliyorsunuz cunku mamalarda cok kg alınca fiyatı daha uyguna geliyor 10 kg 7 kg gibi

hilalco

Reflex Somonlu ve Pirinçli Kısırlaştırılmış Kedi Maması nasıldır sizce

Sara11

Purinayi bende kullandim cok seviordu, ama bizim kedi kisir diildi, kisir olmayan kediye vermisim haberim yoktu, sorun olmaz umarim