Köpeğim Kedilerin Dışkısını Yiyor

Hzlcelebi

Köpeğim bulduğu her fırsatta girip kedi kumun daki dışkıları yiyor biz olunca giremiyor ama gözden kaybolduğunda direkt oraya gidiyor önerisi olan varmı ya da bu durumu yaşayan

6 CEVAP

dogakaradag

kum kutusunun yerini değiştirip köpeğin ulaşamayacağı bir yer yapın bence

TATA4242

Kapalı kedi kumu alın ve mutlaka kokulu kedi kumu kullanın ya da karbonatli olsun.

TATA4242

Ayriyetten birden fazla kedi var ise birden fazla kum kabı olmalıdır.

Hzlcelebi

Sayın zibityus ne demek istediğinizi anlayamadım bırakıyım kaka mı yesin yememesi gerektiğini söyledi veteriner kedilerin çıkardığı parazitleri midesine alıyormuş dolayısıyla engellenmesi gerekiyor kaka yediğinde ishal oluyor midesi bozuluyor sanırım bilginiz yok

zibityus

kaka yemek köpekler iiçin çok normaldir. siz varken muhtemelen ona kızdınız veya başka bir şekilde engellediniz yemesini fakat bu bir çözüm değil gördüğünüz gibi, çünkü kaka yemek köpeğin gözünde yanlış bir şey değil, ve ne yaparsanız yapın yanlış bir şey olmayacak

Hzlcelebi

Kapalı kedi kumuna girmeyi beceremiyorlar kapıda bekliyorlar onların da düzeni bozulsun istemiyorum