Yeni Dogum Yapan Kedi

Sara11

Merhabalae
Kedim yeni dogum yapti yilbasinda 31i
Dogumdan sonra bi degisiklik var. Cok az yemek yemeye basladi, emzirirken horluor ve nefes almasi artior, bugun hatta nefes nefes kaldi. Cok uzuluorum, napacagimi bilmiorum, bu konuda tecrubeli birileri varsa lutfen yoruma yazin
Vitamin icirdim bugun belki istahlanir 😢 tavuk kaynattim verdim cok az yedi normalde hepsini yerdi, suyunuda ayri kapda koydum tavugun hic icmedi, normalde hic kuru mama yemior, royal canin mother and baby cat kullaniorum simdi, purinanin sulu mamasiyla karistirip veriorum oyle yiyor ancak

Lutfen tecrubeli kisiler yorum yazsin 🙏

3 CEVAP

Partilerindostu

Ben bilmiyorum ama sen veterinere danış bence. Belki ciğerlerine sorun olabilir

Orcuncun

Doğum ve yavru bakma dönemi strese ve bağışıklığın düşmesine neden olabilir hatta bazen taşıyıcı olduğu viral hastalıklar tetiklenebilir, vitamin minareller ve immun destekleri faydalı olacaktır, imkanınız varsa bir veteriner kontrolüne götürün. Sıcakta ve olabildiğince sakin tutun. Seviyorsa yaş mama verin hep önünde olsun. Bu dönemde yavru kedi mamasıyla beslemeniz gerekir normalde de.

Sara11

Butun mamalardan veriorum + vitaminde, veterinere su an goturemem cunki yavrular 1 saatte bir miyavlior, yavrularla birlikdede goturemem usurler diye, cok tesekkurler fikirleriniz icin 😇