Gözdeki Akıntıya Evde Çözüm

dogakaradag

merhabalar, annesini kaybetmiş olan 1 aylık kediye bahçede bakıyorum, 2 gün sonra sahiplenmeye gelecekler kediyi :) kedinin gözünde akıntı oluştu bugün, gözü kısık ve sulanıyor. evde nasıl tedavi edebilirim bu durumu? ciddi bi şey yok gibi şu anlık, internette pamuğa ılık çay damlatıp silmek işe yarıyor yazıyordu. ne yapmalıyım? (veterinere götürmek istemiyorum çünkü zaten sahiplenmeye geldiklerinde veterinere götürecekler ve kedi stres yaşayacak, 3 kez araba kaputundan çıkardığım için tramva yaşamaya müsait. bu yüzden şimdi de götürmek istemedim)

4 CEVAP

Gizem8822

Evet ılık çayla silmeyi veterinerde söylemişti. Gözünde sulanmadan başka sorun yoksa deneyebilirsiniz

nisacar

Ilık çayın hiç bir zararı olmaz deneyin

Vigamox damla alın eczaneden 25 tlydi en son 2021 de 1 hafta günde 2 kere damlatın gecer

nisacar

Vigamox enfeksiyon durumunda kullanılan bir antibiyotik neye dayanarak teşhis koyup üstüne ilaç öneriyorsunuz??