Tavşanım Büyüyünce Herşeyi Kemirirmi?

Badearici

Ne zaman misafir gelse tavşanıma bu büyüyünce koltukları falan kemirir bilgisayar masanı, sehpaları,mutfak dolaplarını vs. Herşeyi kemirir diyip moralimi bozuyorlar şuan 1,5 aylık sadece kulaklığımı kemirdi başka bişey kemirmedi evdeki bütün kabloları sakladım bazılarını duvara bantladım. Ama bu koltuk kemirme işini nasıl önleyebilirim umarım bir çözümü vardır :(

18 CEVAP

Badearici

Yok ben evde dışarı çıkardığımda peşinde dolaşıyorum tam bişeyi ıssırcağında hayır diye yüksek sesle bağırıyorum hemen geri çekiliyo

Badearici

Oh be sonunda düzgün bir yanıt :) benimkide kulaklık dışında bişey kemirmedi daha dün televizyonun kablosuna yaklaştı kokladı ve geri çekildi bişeyi kemirmeye çalıştığı zamanda hayır diyince geri çekiliyo gerçekten zeki canlılar :)

Badearici

Besleyici kemirme taşı aldım onu kemiriyor :)