Ne Kadar Mama Verilmeli

Arkadaşlar benm kedime günde en fazla ne kadar kuru mama verebilirim gram olarak ben mama kabı boşalınca biraz biraz koyuyorum aç kalmasından korkuyorum yatarken de hiç boş kalmıyor acaba yanlış mı yapıyorum

4 CEVAP

hannnngggg

kullandığınız mamanın paketinde günlük verilmesi gereken beslenme tablosu yer alır orada yazan grama göre besleyebilirsiniz gramı aşmamaya dikkat edin derim kilo problemi gelişebilir öğünlü besliyorsanız hergun aynı saatte rutin olarak verebilirsiniz kediniz obursa serbest besleme yapmanızı önermem şahsen

Evet çok obur ya 8 aylık daha 4 kilo neredeyse

Paketin arkasında yazan gramla doymuyor o yüzden sordum acaba En zayıf kediye göre mi yazıyorlar oraya :D

hannnngggg

kilogramına göre yazar aslında 3 kg bir kedi icin 35 gr
5 kg 50 gr şeklinde
kısır kedi 20 gr vs gibi