Kedimde Sonda Var Acil Yardım .

Tgckrks

Kedimde idrar yolu tıkanıklığı oldu taş baya büyükmüş veteriner açamadı sonra dişileştirme ameliyatı olmalı dedi. Başka bir veterinere gittik denedi ve açtı şuan kedimde sonda var ve idrarı sondadan aktığı halde sürekli tuvalette kalmak istiyor . Sondanın kapağını kapatsam idrar yapmaya çalıştığı için kanama yapıyor açık bıraksam sürekli idrar çıkıyor ne yapmam gerekiyor bana birisi yardımcı olabilir mi lütfen.

1 CEVAP

Lavinia17

kedime sonda takılmıştı ama bu süreçte veteriner hekim gözetimindeydi maalesef bir bilgim yok