Kedim Kusuyor

Rosa99

Kedim yılbaşından önceki hafta taş düşürmeye başladı muayenesini yaptırdık şuanda reçeteli mama kullanıyoruz doktorumuz 1.5 ay boyunca sürekli kuru mama yemesi gerektiğini söyledi ancak son bir haftadır gece saatlerinde kustu acaba sürekli kuru mama ağırlıklı beslenmesinden olabilir mi, tekrar muayeneye gideceğiz

1 CEVAP

Rosa99

Bir de geçen hafta 2 gün arayla 3 kez enfeksiyok giderici ve idrar yolu genişletici bir de vitamin iğne yaptı doktor