Kedime Yaş Mama Ne Vermeliyim ?

latte9

Kedime kilo alabilmesi için önerebileceğiniz yaş mama var mı ? Normal olması gerektiği kilonun biraz altında bebekliğinden beri hep az yiyen bir çocuktu zaten ancak yaş mama ile desteklemek istiyorum çok seçici

6 CEVAP

ayseson

Me-O'yu çok iştahlı yiyor benim kedim, pek yaş mama seven bir kedi değil ama me-o verince delice yiyor😊

Warriorsans

Yaş mamada favorim n&d ocean oldu. Hem ishal falan yapmıyor hemde schesire göre daha uygun fiyatlı ve alınabilir ayrıca tadını da seviyorlar. Ben yaş mama sık verme taraftarıyım ama haftada 2 genel olarak ideal deniliyor. Yumurta ve evde haşladığınız diğer et türevleri de verebilirsiniz.

Aliye87

N&D'nin Kitten yaş mamalarını verebilirsiniz. Besin değerleri, yetişkin çeşitlerinden daha yüksek. 🙏

Gimlihanim

Schesir, nd, gimcat fillet serisi (jelly olanlar değil), reflex essential, animonda carny, felicia konserveler, mera. Bildiğim en temiz içerikli yaş mamalr bunlar. Severse hepsi kullanılabilir diye düşünüyorum.

bloodyluxury

Merhabalar,

Schesir yaş mamaları inceleyebilirsiniz. İçeriği oldukça sağlıklı, bizim oğlan severek tüketiyor. Farklı lezzet seçenekleri de var.

hannnngggg

schesir gerçekten çok güzel içeriğe sahip ama fiyatı 🥲 onun yerine nd olabilir lezzet açısından nd yi beğeniyor kedim nutrifeline de olabilir cok geniş lezzetlere sahip ürün skalası mevcut me-o da cok güzel fakat firmanın yaptığı olumsuz hareketten sonra bir daha ürünlerini tercih etmeyeceğim