Mycat Somon Tavuklu Mama

Marsbebek

4'5 aylık kedime Aylardır mama araştırıyorum, premium segmente yakın içeriği iyi bir mama arıyorum. orijienle başladım fakat açık mamaların sağlıksız olduğunu duydum. Kapalı paketlerde açıkçası Yuksek maliyetli geldi kısa bir dönem felicia kullandık tavuklusundan. Farkındayım cok sık mama değiştirdim. Şimdi Mycat az tahıllı somon-tavuklı mama veriyorum içeriği sağlam heldi bana.bu mama hakkında bilgisi olan var mı ya da kilosu 60-70 civarı mama önerisi olan

2 CEVAP

Palyaco

Natura öneririm yavru 2.250 gram 140 tl

Palyaco

İçeriği guzel glutensiz mama kediler icin yararlı bağırsak florasinada iyi geliyor