Oğlum Neden Mutsuz?

latte9

Bir de oğlum için sorum olacak 1 yaşına girmek üzere belki garip gelebilir ancak aldığımız günden beri oğlum hep sinirli ve mutsuz . Bebekken en minimum seviyede oyun oynardı büyüdü artık hiç oyun oynamaz eğlenmez oldu bunun bir sebebi olabilir mi fikriniz var mı?

3 CEVAP

Gizemmii

Yalnız kalıyor mu? Belki yalnız kalıyorsa canı sıkılıyordur, bazen benimkisi de acayip mutsuz oluyor bu kadar çok hasta olmasa sokaktan bebek kedi sahiplenip birlikte büyüsünler isterdim ama olmadı maalesef. Demek istediğim belki yanına birini arıyordur ya da kızgınlık dönemi de olabilir

blue_hpood

dışarı çıkarıyor musunuz? evde kendine ait alanları var mı? sıkarak mı seviyorsunuz? üzerinde çok baskı var mı? sürekli kucağınıza alıyor musunuz?

busraelif7

Eğer diğer arkadaşların dediği durumlar uygunsa 2.kedi ona arkadaş olabilir, mutsuz kedilere çok iyi geliyor