Kedi Mama Geçiş

reinefee17

Şuan elimde 10 kilo pro plan kısır kedi maması bulunuyor bittikten sonra hesaplarıma göre 6 ay farklı bir mamaya geçmek istiyorum bu sene 2 farklı mama yemiş olacağı için endişeliyim herhangi bir sorun yaşar mıyım profesyonel mamaya geçmeyi düşünüyorum tekrar sadece markasını değiştirebilirim

7 CEVAP

NorthNight

Bir yılda 2 kez mama değişimi gayet normal, ama önünüzde uzun bi süre yetecek mama var sorun yaşayıp yaşamayacağınızı şimdiden öngörmek mümkün değil. Elinizdeki mama bitene kadar sağlığındaki değişimler bile süreci etkiler. Elinizde ki mama bitmeye 1 ay kadar kala o dönemki güncel durumunu sağlık ihtiyaçlarını değerlendirerek ilerlemeniz daha iyi olur.

reinefee17

@Oscar Tekir Memnunum mamaya bayılıyor kedim çok severek tüketiyor. Pro plan 10 kg 700 TL 6 ay kadar gidiyor royal canin 15 kg 900 TL 10 ay kadar gidiyor o yüzden o mamaya geçmek istiyorum ondan dolayı sordum.

TATA4242

Proplan kullanıyorsanız kedinize iyi geliyorsa Royal alabilirsiniz.Ancak acele edin tekrar zam gelecek.Suan en az zam getiren ithal mamalardan bizim mamalar bile 2 katı arttı ve halen artıyor.

reinefee17

15 kg royal canin kısır mama aldım 10 kg pro plan hindili kısır mama var evde 2023 yılına kadar bana yetiyor çok teşekkür ederim

reinefee17

@NorthNight Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.
Şuan kullandığı mamadan memnunum fakat farklı bir marka daha denemek istiyorum. O halde öyle yaparım fiyatlar artmadan stok yapmak istiyorum.