Kedim Nd Mamayı Sever Mi

Kocalex

Arkadaşlar kedimin maması bitmek üzere 10kg nd kısır somonlu mama almayı düşünüyorum ama sevip sevmeyecegini bilemiyorum ne yapmalıyım

6 CEVAP

izmirle

Nd artık numune göndermiyor 1,5 kglik paketlerin %10 geçmemek kaydıyla iade garantisi var kediniz yemezse iade edersiniz

Nd kuzuluyu yiyen kedilerim nd kısır somonluyu agızlarına bile sürmedi agzına zorla koysam dahi tükürdü. Siz o mamayı güvenilir acık mamacıdan alıp deneyin yaygın satılıyo o versiyonu, begenirse aynısından söylersiniz on kg.

Aliye87

Merhabalar,
N&D genel olarak kediler tarafından en çok sevilen mamalardandır. Kompozisyonları çok güzel. Yine de 10 kg'lık almadan önce Farmina'nın Instagram hesabına yazarak istediğiniz çeşidin tester'larını talep edip ondan sonra karar verebilirsiniz.

fcylan

Benim evladım ND’yi sevemedi. Zaten uzun sürede ishal yaptı, o yüzden 10 kg mama almayın derim. ND tahılsız olduğu için tahıllı bir üründen geçişte hoşlanmıyorlar ve zorlanabiliyorlar. O yüzden 1.5 kilo daha ideal olacaktır

Lokumcukk

Benim kedim bir sene boyunca severek yedi bir sene sonunda sıkıldı artık Ama biz her ay farklı aromada alıyorduk en son 5kgluk aldık yarısından sonra yememeye başladı Eğer daha önce hiç almadıysanız çok sever kilo alır tüyleri güzelleşir Sıkılırsada araya başka mamalar sıkıştırıp verirsiniz bence alın

Nadenge

@kedililililerle aynısını biz de yaşadık hala yaşıyoruz da. Nd düşük tahıllı kuzulaya bayılan kedim düşük tahıllı morina balıklısını zoraki yiyor hatta yemek de istemiyor. Ama bizimkinin huyu bu yeniliğe açık değil. Bir de damak zevki kediden kediye değişiyor.