Kedim Kafasini Salliyor

Benim1kedimvar

Dengesiyle ilgili bir sorun oldugunu dusundum ama biseyi yok kulaklarini kontrol ettim ama bir sey yok anlamadim

7 CEVAP

Miril

Yakın zamanda hiç aşı veya damla kullandiniz mi ?

Pervin

Kulakalarında akıntı ya da iltihaplanma vardır. Bu akıntı ve ya iltihap kulak içerisinde olduğu için her zaman dışarı belirti vermez. Ayrıca kulak uyuzu olmuş olabilir. Öncelikle bir hekime götürüp kulak enfeksiyonu mu kulak uyuzu mu onun teşhisini koydurun. Tedavisi basit ve kolay çabucak geçer. Geçmiş olsun

Mozart

Kulak uyuzu olabilir. Veteriner hekime danışın acilen.

sna

Kulak akıntısı vardır muhakkak. Aynı sorun geçen yıl bize de olmuştu. Sonrasında kaşımaya başladı ve veterinere götürdük. Kulak uyuzu olduğunu öğrendik. Yakın zamanda başka bir kediyle bir araya geldiyse bunu bi değerlendirin.

Benim1kedimvar

Hic kediyle sahiplendigim zamandan itibaren yan yana gelmedi

Miril neden sordunuz o soruyu?

Anonymus552223

En son koşarken kafasi sallanan ve vucudunda dengesizlik olan bir kediyi orta kulakta bisey vardir darbe falan almistir diye veterinere goturdum, ama sonucta fip çıktı maalesef. Korkutmak icin soylemiyorum ama denge problemi varsa bi baktirin derim