Köpeğim Kastalandı Çok Acillll

Partilerindostu

Köpeğim birden hastalandı. Yere yattı kendine dokundurmuyor ve sürekli yalanıyor, 1 saat sonra kalktı ve yavaş birşekilde yürümeye başladı bacakları titriyor ve kuyruğunu arka ayaklarının arasına almış.

10 CEVAP

Partilerindostu

Yinede teşekkür ederim

Partilerindostu

Sizce ne olmuş olabilirr

Renklipati

Köpek bakımından pek anlamam fakat,ablam besliyor, genellikle çok stres oldukları zaman kendilerini çok yalarmış,kuyruk saklama ise korku ve stres anında yada hissettikleri zaman yaparmış..stres yada korkacağı bir durummu oldu

Partilerindostu

Yok korkmadan deyil kendisine de dokundurmuyor. Kokmuş olsa hemen yanıma gelirdi şimdi yürümüyor bile

Renklipati

Veterinere danışın derim mesaj atma yada götürme şansınız varsa, çünkü bu aralar viral hastalık dolanıyor sokaklarda çoğu kedide hastalanıyor çünkü danismakta fayda var

Partilerindostu

Köpek sokak köpeği ben besliyorum 4 yıldır felan şuan da eve gelmedi. Benimde ailem göndermiyor veterinere sorsam veteriner köpeğin videosunu isteyecek ancak sabah sorarım

zibityus

hastalandığını nerden anladınız, söylediklerinizin köpek beden dilinde farklı anlamları var. bunları yapan köpekler hasta diye bir şey yok yani

Partilerindostu

Çok kareketli bir köpek benim komutlarını da dinler ama dün akşam üstü kötülendi ama şuan iyi.

Partilerindostu

Benim 12 yaşında köpeğim var o yüzden köpeklerin beden dillerinden anlıyorum. Hastalandığınıda 1 saat önce ben onunla oyun oyun oynuyordum sonra birden hastalandı

zibityus

beden dilinin anladığınız gibi olmadığına emin olabilirsiniz. kral köpek ailesi bu konuda eğitimler veriyor, o eğitimleri alırsanız farkedeceksiniz