Oyuncağı Ağzındayken Hırlama

Willy-Wonka

Arkadaşlar 5 aylık kedim sevdiği bi oyuncakla oynarken bana bakarak oyuncak ağzındayken çok sert bi şekilde hırlıyor :D nedeni nedir? Ondan almayım vs diye mi

4 CEVAP

Gimlihanim

Ben de aşırı merak ediyorum bunun sebebini. Benim kızım da yapıyor.
Bir de bir topu var tüneline üstten sabitlenmiş. Isırıyor falan. Zili olan küçük bir top, sallanıyor. Onunla oynarken değişik değişik bağırıyor. Sebebini çok merak ediyorum. Siz sormasanız ben böyle bir soru açacaktım. İyi denk gelmiş 😂

edadnmzr

Benimki yapmıyor ama ben de çok merak ettim takipteyim 😂

fcylan

Evladım olta ile oynamayı seviyor. 5 tane oltası var sadece birinde elinden almaya çalılırsam ciddi ciddi hırlıyor. Sevdiği oyuncağı paylaşmak istemiyor, o onun ve onda kalmasını istiyor. Bu oltasının ucundaki oyuncakta tam ısırmalık olduğu için en çok onu sevdiğini zaten anlamıştık. Sorun yok, bırakın sıkılana kadar oynasın 😊

Burcuk92

Benim kedimde tüyü ağzında tutarken çılgın gibi hırlıyor, diğer kedimden korumak amacıyla mı acaba. Alıyor öyle yaptığında ama evde deli gibi arıyor bu sefer. Sıkıntılı bir durum mu değil mi kestiremedim.