Kedim Silgi Hastası

Betulb97

Kedim silgilerle oynamaya bayılıyor ama bazen parçalıyor ve sanırsam yiyor da. Silgiye formuyla kokusuyla benzeyen ama parçalanmayan bir oyuncak öneriniz var mi? Bir de top yapılmış poşet seviyor. Benzer zevkleri olan kediye sahip kişilerden oyuncak önerisi de alabilirim 💃🏻

1 CEVAP

Aliye87

Merhabalar,
Kedimin böyle zevkleri yok ama:) internette "kedi ısırma oyuncakları" diye arama yaparsanız bir sürü oyuncak çıkıyor. Bunlar arasında materyallerinin (yapıldığı malzemelerin), kedinizin ilgi duyacağı bir tarzda olanları vardır illaki, onu da en iyi siz bilirsiniz.🙏