Çam Pelet Kedi Kumu

reinefee17

Şuan bentonit kum kullanıyoruz lindo cat markasına ait evde bir paket pro line kokusuz kum var çam peleti kuma geçmek istiyorum fakat topaklananlar çok pahalı topaklanmayan kumlar daha uygun fiyatlı ama sanırım topaklanmayan kullanabilmek için elekli tuvalete ihtiyacımız var kapalı tuvalet kullanıyoruz topaklanan ya da topaklanmayan kum kullanan var mı big cat marka özellikle elek problem olursa bu markaya geçmek istiyorum

14 CEVAP

dilanbulent

Ben topaklanmayan pelet almıştım. Hayatımda daha kötü bir deneyim yaşamadım sanırım. Yemin ederim denemediğim çözüm kalmadı ama asla tuvaletini yapmadı kedim. Eğer benimkisi gibi yeniliklere açık olmayan gıcık bir kediniz varsa sonuç hüsran olabilir. O yüzden şahsi görüşüm olarak tavsiye etmiyorum.

TATA4242

Topaklanmayan eziyet topaklanan daha farklı ama yine eziyet ve çok pahalı.1 yıla yakın pelet(topaklanmayan) kullandım.Topaklananda kullandım onuda 2_3 ay denedim ama en iyisi pelet harici tofu kedi kumuydu.

beyzathemoc1

Topaklanmayan iğrenç ama cidden pelet ekonomik bentonit gibi tüm kabı dökeyim yeni kum koyayım olayı yok çünkü koku olmuyor kirlenmiyor ben şu anki kabımı Bi aydır yıkamıyorum tek bir leke yok bence deneyin cats Lucky Green eskiden çok ucuzdu zam geldi

beyzathemoc1

Aslında gerçekten çok pahalı değil değiyor her şeyiyle ben de luna da alerjiğiz parfüm toz kötü ediyor ikimizi de ve pelete geçince uyurken çıkan sesler bile gitti o kadar rahat ki eve dağılmıyor bentonit gibi bentonitte yatağım bile bakıyordu koku desen düzenli temizleyince 0 harika bence

TATA4242

Yüksek ihtimalle kediden kediye fark ediyor benim kedi nereye cis yaptı nereye diskıladi bilmiyor.Kumu ortecem derken her yere basiyor :) En son isyan ettiği yer ana dedi ve her yere diskıladi :) Zaten sinirleniyordu :) Bentonite geçince Gine duzelmedi alışkanlık etmiş yine düzelmedi ama en azından yıllardır başka yere diskilamiyor :) Sizin kedi için öyleyse gercekden bırakmayın.

TATA4242

Yani pahalı dememin sebebi buydu :) Eziyet + üstüne para :) Size tavsiyem tofu kedi kumlarınada bir bakın derim onlarda çok iyi ve peletden bile daha sağlıklı.

beyzathemoc1

Sizin kedi biraz kafadan sıkıntılı galiba dkwlxnwldndk kötü olmuş ama cidden peletten vazgeçmek kötü

TATA4242

Benim kediye öyle derler :) Onu sadece ben anlarım diyorum :) Bir varlık hangi gerekçe ile tuvaletten hemen sıçrayarak ve son hız koşarak çıkar bilemiyorum :)

beyzathemoc1

Topu daha pahalı:(( ah ah cats luckye ilk başladığımda 14 litreyi 50ye almıştım şimdi 100 oldu yine de tofudan ucuz
Ve biz pelete alışana kadar canım çıktı başka bir şeye alıştırmaya gözüm kesmiyor

TATA4242

:) :) doğru

TATA4242

Çok pahalı :) Zaten talaş nasıl bu kadar pahalı oluyor onuda çözemedim,Avrupa fiyatları pelet ve tofu çok uygun.

TATA4242

Benim kediye öyle derler :) Onu sadece ben anlarım diyorum :) Bir varlık hangi gerekçe ile tuvaletten hemen sıçrayarak ve son hız koşarak çıkar bilemiyorum :)

beyzathemoc1

Tofu** otomatik düzeltme

Aliye87

Merhabalar,
Ever Clean'den sonra deneme amaçlı kullanmak üzere Bio Kat's Eco light aktif karbonlu pelet aldım. Natural Bastet'in çok önerildiğini gördüm forumda. Eğer pelette kalmaya karar verirsem bu markada sabit kalırım sanırım. Bir de OlivaCat var, zeytin çekirdeklerinden yapılmış. Ona da bir şans vermek istiyorum. Doğal ve ekolojik bir ürün. Sonuncu yazdığımı da bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz.