!Soru Değildir! Kedi Tuvaleti Arayanlar İçin Tavsiye

Nrydiry

Bugün kargomuz geldi, büyük boy kapalı kedi tuvaleti almıştım. Büyük falandır diyordum ama hiç beklemediğim kadar büyük geldi. Yani bu kadar olacağını düşünmemiştim. Kedim artık diğer kapalı kedi tuvaletinde rahat hareket edemiyor, hareketi kısıtlanıyor diye yenisini aldık. İyi ki de almışız.
Marka: Milo
Boyutu: 4766,551 cm
Aldığım site: hepsilburadq.com
Kedim 11 aylık ve 4-5 kilo civarı
Fotoğraflar boyutunu anlamanız için yeterli gelmediyse bir önceki kullandığım kapalı tuvaletle yan yana fotoğrafını çekip atabilirim. Tuvaletin içine paspas kısmı diye mi aciklasam bilemedim, öyle bir bölüm var, galiba kedi tuvaletten çıkmadan önce ayağındaki kumlar oradan dökülsün diye var. Çıkartılabiliyor o parça, kullanmak istemeyenler için belirttim. Tuvaletin üstünde 2 tane bölüm var, kürek ve poşet koymak için yapılmış, bu kısım beni çok mutlu etti çünkü, kürek hep tuvaletin yanında duruyordu, kedim onunla oynuyor falan hiç temiz gelmiyordu. Misafirler falan geldiğinde de hoş bir görüntü olmuyordu falan.. Koku filtresi var ama içine sünger koymamışlar, normalde koyuyorlar, ürün yorumlarında gördüm, ama bizimkine koymayı unutmuşlar galiba. Bir karton kutu içinde, hazır kurulu şekilde geldi bu arada, sizin takmak için uğraşmanıza gerek yok. Yanında kürek de geliyor. Kedinin tuvaletini almak için tamamen açmanıza da gerek yok, kapı kısmı üste doğru açılıyor, bu durum da çok hoşuma gitti. Ben tavsiye ediyorum, plastiği de dayanıklı. Fiyatı çok ucuz sayılmaz ama bu kadar kaliteli bir tuvalete göre uygun bence. Sonuçta bunu bı 10 sene kullanırız, hatta güzel kullanılırsa 20 sene bile dayanır bence. İnşallah kedimin ömrü de sağlıklı ve uzun olur. İnşallah sizin kedilerinizin de aynı sekilde olur..

9 CEVAP

Nrydiry

Teşekkürleer 🙂💞. Normalde başka tuvaletleri de incelemiştim ama bu çok dikkatimi çekti, çok fazla alan olmuş, 613 değerlendirmesi var ve neredeyse 5 puana yakın bir puanı var. Diğer baktıklarımda çok az değerlendirme vardı.

Renklipati

Hayırlı olsun güle güle kullansın minnoşunuz,teşekkürler paylaşım için bende düşünüyorum almayı bunuda incelerim

Palyaco

Gule gule kullanın kaliteli üründür uzun yıllar kullanirsiniz

Aliye87

Merhabalar, hayırlı olsun.🐾
Her kiloda uzun yıllar kullanabileceği bir ürün. Amin inşallah. Hepimizin can yoldaşları sağlıklı ve mutlu bir ömür yaşarlar 🧡

beyzathemoc1

İndirime girer belki diye beklerken her gün daha da zamanlanan hayalimdeki kap umarım bir gün alabilirim :') hayırlı olsun bol bol şışsın içine

beyzathemoc1

Piyasadaki en iyi bencee

_SeNa

Ben de suzionlineblog ta görmüştüm bunu. Hatta almayı da düşündüm ama boyutu çok büyük, kum yetiştirmek zor olur diye emin olamadım. Güle güle kullanın💕

NorthNight

Bu suzionline ın tabiriyle devcileyn olan kum kabı sanırım, adının hakkını veriyor gerçekten büyük. Biz kızımızı bu yaz sahiplendik, o sıra kargo bekleyemediğimizden bir tane aldık şuan için yetiyor. Ama yıprandığında kesinlikle bu ürün aklımda memnun olan çok kişi gördüm.

Ben de bundan almayı düşünüyorum