Acil Yardım

Kapımda bi kedi var maks 4 aylık ağzının etrafı kan olmuş ağız içinden gelen bir kan var inanılmaz koku var veterinere goturemem öğrenciyim kimse bana yardım etmez devlet veterineri alırsak geri vermeyiz diyor ne yapabilirim lütfen yardım edin 😭

5 CEVAP

D-O

Bana pek sizin kendi kendinize tedavi edebilecegi bir sey olarak gorunmedi. Ya uygun ucretli belki borclandirma yapabilecek ozel veterinere ya da ucretsiz belediye veterinerine falan gitmelisiniz.

Neyden kaynaklandigini bulup ona gore bir tedavi olacaktir.

Ağzı yaralanmis olabilir, daha icten gelen bir enfeksiyon vs olabilir, baska bir hastaligi olup boyle belirti veriyor olabilir… burdan bilemeyiz :(

gece18

Çok korkunc. Lütfen hemen veterinere götürün. Ücret kısmını taksitlendirerek teklif edin. Sizin yapabileceğiniz bir tedavi türü değil bu.

huqi

En azından fatih ibb hayvan hastanesine getirebilir misiniz? Sokak hayvanlarına ücretsiz bakılıyor, siz getiriyorsunuz sonra geri alıyorsunuz en azından bu konuda güvenilir. Sakın ilçe belediyenize vermeyin hemen öldü derler ne yaptıkları belli değil.

Rabiacingz

Nefes almasında sorun var mı ? O gelen kan iç kanamadan oluşan bir sorunda olabilir ağız içi yaralanmasına bağlı kan da olabilir.

Hepinize teşekkür ederim veteriner hekimler konuşuyoruz uyguna gelecek şekilde kedi tedaviye alınacak merak etmeyin❤