Kedi Süt Dişleri

Gizem8822

Merhabalar
Kedi süt dişleri düşüyor mu acaba? Düşüyorsa kaçıncı aydan itibaren düşmeye başlıyor? Bilgilendirirseniz sevinirim

6 CEVAP

Jeffroshum

Evet düşüyorlar 5-6 bazen 4 ve 7 aylıkkken bile olabilir

beyzathemoc1

4-6 ay arası değişirler süt dişlerini ağız kokusu diş eti kızarıklığı mama yemede zorlanma olabilir bazıları çok hızlı değiştirir farketmeyebilirsiniz yerde aniden Bi diş bulursanız korkmayın :)

Gimlihanim

4 aylıkken başladı bizimki 8. aya kadar devam etti. Sanırım 4. ay ile 1 yaşına kadar normal kabul ediliyor.

beyzathemoc1

Bence bekleyin çekmek çok saçma geldi bana

Gizem8822

Oğlum daha 5 ay 10 günlük. Bugün veteriner düşürmemiş dişlerini dedi 3 hafta sonra karma 2 aşısı için götüreceğiz o zaman düşmemiş ise çekelim dedi. Biraz daha bekletsem mi?

Gizem8822

Bana da saçma geldi o yüzden deneyimli olanlarınızdan fikir almak istedim