Nasıl Daha İyi Adapte Olabilirler?

Jeffroshum

Dışarıda baktığım erkek kedileri anneannemle birlikte bozkır a göndericen bozkır Konya’ya 2 saatlik uzaklıkta olan bir ilçesi. Onları canımdan çok seviyorum ama artık ailemle kedi çokluğundan dolayı yaşadığım tartışmaları da kaldıramıyorum. Ayrıca 12 ekimde güzel bebeklerimden bir tanesi araba çarpması sonucu melek olduktan sonra onları asla bırakamıyorum. Bakmayın bahçe kedisi dediğime hayvanlar aylardır doğru dürüst dışarı çıkmıyorlar yaklaşık 20-25 m2 dışarı mutfağımız var orada bakıyorum. Artık hayatlarını daha fazla çalmak istemiyorum ve annemler de mutfağı kullanamamaktan çok rahatsızlar kısacası vermemem gibi bir şey mümkün değil. Vereceğim ama anneannemler de orada oturmuyorlar. Öğretmen teyzemin tayini oraya çıktığı için ve yalnız kalamayacağı için anneannemde onunla kalıyor ve hafta sonları Konya’ya geri dönüyorlar ama bozkır Konya’ya göre çok daha hayvan sever daha az nüfus ve arabanın olduğu bir yer olduğu için ve bu arada haftasonu da besleme yapabilecek birisi var oraya bırakacağım. Yataklarını oyuncaklarını vs. Dama koyacağım kumlarından da serpmeye düşünüyorum etrafa. Her pazartesi olmaz muhtemelen ama pazartesileri elimden geldiğince ziyarete gitmeyi düşünüyorum. Bunlar dışında daha başka me yapabilirim orayı kabullenmeleri için?

1 CEVAP

Jeffroshum

O damda kalmasalar kaçıp gitseler bile yemek bulabileceği bir sürü yer var. Onları daha fazla hapsetmek istemiyorum. Ayrılmak çok zor olucak mama herkes için en iyisi bu malesef