Bi Hafta Önce Terkedilmiş Bir Yavru Buldum Gözleri Ve Burnu

Tgcygc

Gözleri dışarı doğru şiş ve aynı durumu yaşayan biri varsa lütfen yardımcı olsun 3 farklı damla ve merhemi var düzenli kullanıyorum sol göz iyileşme gösteriyor fakat sağ göz daha çok şişiyor , daha önce bu durumu yaşamış görmüş birileri var mı yardımcı olursanız sevinirim birde beni annesi sanıyot kedicik

6 CEVAP

erkan_eser

Merhaba. Bence çok acil veterinere gitmeniz lazım çünkü sağ göz standart damla ve kremlerle düzelecek gibi görünmüyor. Şişmeye devam ediyorsa sonunda tamamen kaybedebilirsiniz. Antibiyotik ve belki kortizon tedavisi gerekiyor olabilir. Lütfen bir saat dahi ertelemeyin. Bir an önce bir veterinere gidin.

Tgcygc

Her gün veterinere götürüyorum , kortizonlu ve antibiyotikli ilaçları kullanma süremizi geçtik fazlası çok küçük olduğu için zararlıymış ki kendiside bir gün fenalaşarak bunu kanıtladı bu yüzden pomad ve göz temizleyici damla yazdı veteriner artık gerisi ona kalmış dedi ama kesin birşey söyleyemiyor tabi o da ,

Pervin

Merhaba aynı hatta çok daha kötüsünü buldum çok şükür o şiş hatta artık patlak diyeyim o göz bile düzelmeye başladı. Bana mail adresinizi verir misiniz?

Tgcygc

Meraba mesaj kutusuna gönderdim mail adresimi tşkler

Mozart

Çok acil bir şekilde veterinere gösterilmesi gerek. Yakındaki bir sağlık kuruluşuna gidiniz.

Tgcygc

Her gün gidiyorum tşkler