Kedi Tüyü İçin En Etkili Süpürge / El Süpürgesi Vb Önerisi? ?

Nohutgofret

Kedim anormal derecede tüy döktüğü için öyle tüy toprlayucı rulolar falan çerez kalıyor artık kıyafetlerim, koltuklarım yer gök uçuş uçuş tüy.. sorunu kökten de çözemedik çeşitli vitaminler henüz fayda etmedi tüyleri nispeten daha iyi temizleyecek önerileriniz var mı çok makbule geçer 😭😢

5 CEVAP

NorthNight

Şimdi dyson falan önerenler olacaktır, pek ala başarılı ama fiyatı malum😅

Bizim evde 3 süpürge, birde eskiden idarelik aldığım fantom dik süpürge var, modeli pratik diye geçiyor. Büyük süpürgeden daha iyi tüy topluyor, canavar gibi bir şey😬
Fiyatıda uygun. Ben 180₺ ye almıştım şuan 350 olmuş.
Onun torbasını falan yıkayıp temiz hazneyle kullandığımda çok daha iyi çekiyor evde tüye dair bişey kalmıyor.
Evde tüy görmüyorum. İşimi görüyor yani.

duman_cat_world

Dyson kullanıyorum çok memnunum😻 Ancak bana annem hediye etmişti fiyatı malum pek memnun etmiyor insanı sksksjjs

@portibon insta hesabının storylerine bakın derim bir tüy toplama aleti göstermişti halılarda çok etkili baya bislik topluyor😂 Fotoğrafları görünce şok oldum bayaa etkili fiyatı da 30 lira mı ne baya uygun✌

Nohutgofret

@NorthNight ya benim de tam olarak öyle pratik/ekonomik bir öneriye ihtiyacım vardı çok teşekkürler inceleyeceğim 😍

Nohutgofret

@duman_Cat_World dyson evet şuan alamam lakin bu 2. söylediğiniz gibi pratik/ekonomik çözümler lazımdı inşallah bulabilirim o dediğinizi çok teşekkürler 🥲💐

Nohutgofret

@NorthNight ya benim de tam olarak öyle pratik/ekonomik bir öneriye ihtiyacım vardı çok teşekkürler inceleyeceğim 😍