Yavru Kedilere Yas Mama Basladm Ne Kadar Vermeylim

Incinil

Merhaba iki tane yavru kedim var anneleri kayip biz bakiyorz suan evde yas mamaya basladk yaklask dort haftalklar . Ne kadar vermelym yas mama bilgi alablr mym .ben bir bucuk tatli kasigi yas mamayi hafif sulandirp siringayla veriyorm suan ve yedikce yiyolar masaAllah doymadilar saniyorm daha artrmalimym mamayi. Ve birde bes saatte bir veriyorm mamalarini dogru mu yapiyorm sauan acana bana bilgi verrsnz sevinrm😊

2 CEVAP

Palyaco

70 gr yasmama iki yavru kediye 1 gün yeterli 3 ila 4 saatte bir 2 tatlı kaşığı verin 1 yavruya

bellaarthi

yaş mama çok vermeyin ishal olabilirler ya da kusabilirler