Kedi İsimm

Elif748

Merhabalar tekrar 🙋‍♀️ kedime isim arıyorum dişi 2 gündür bulamadım önerileriniz var mı

8 CEVAP

gece18

Ya ben kedilerle nasıl karşılaşıyosam o an onlarda neyi görüyosam öyle isim koyuyorum. Mesela eski kedimi bulduğumda hacı yağı kokuyordu. Hacı koymustum. Ondan önceki diğer kedimin sırtında büyük ben vardı benli koymustum. Şimdi ki kedim her allahın gecesi beni uyandırır. Birazda sakin nazlı sessiz. Hem gece uyandırmalarından hem de gece gibi durgun sessiz sakin oluşundan dolayı ismini gece koydum. Böyle hikayeli isimler düsünebilirsiniz :)

_SeNa

Leydi

_SeNa

Sütlaç, daisy, şeker

Gofrettiin

Mayonez, turşu, irmik, cücü, popi

NorthNight

Bence siz onunla tanıştığınızda size neyi çağrıştırdıysa ordan yola çıkarak isim vermeniz daha anlamlı ve güzel olacaktır.
Bizim kızın adı Gece, renginden dolayı geceleri kamufle oluyor ve gözlerinin sarılığı da, sokak lambaları gibi ışıldıyor diye koymuştum.

Gunesyildirimm

Bakar bakmaz niyeyse tarhanayı çağrıştırfı bana :) ben kedimin ismini güneş koymuştum görür görmez onu çağrıştırmıştı ve zaten sevdiğim bir isimdi. Böyle bir çağrışım yoksa sizde sitelerdeki kedi isimlerinden kulağınıza hoş gelen birini seçebilirsiniz, maaşallah çok tatlı her isim yakışır zaten