Kısır Mamayı Kısır Olmayan Kedi Yiyebilir Mi?

leonidass

Merhaba scottish kedimin kilosu gayet ideal zayıf değil hatta kilo almaya yatkın. Çok memnun kaldığım mama exclusionun sığır etlisinin 12 kg lığı sadece kısır kediler için var. beyaz et alerjisi var tavuklu ve balıklı yiyemiyor, küçük paketlerde malum çok pahalı bu mamayı alamıyorum. Zaten 2-3 ay içinde kısırlaştırmayı da düşünüyorum. Kısır mamasını kısırlaştırmadan yerse sorun olur mu?

5 CEVAP

Warriorsans

Kediniz kaç aylık? Yavruysa çok tavsiye etmem geçmenizi ama yetişkinse ve kiloya yatkınsa kullanabilirsiniz

NorthNight

Yakın zamanda kısırlaştırmayı da düşündüğünüz için bence kullanmanız sorun değil, problem oluşturmayacaktır.

Palyaco

Kullana bilirsiniz kiloya yatkın cinslerde bir sorun olmaz

Palyaco

Bu arada bizim scotish de exclusion sığır etliyi seviyor

leonidass

14 aylık yavru olsa kullanmam, dediğim gibi kilo almaya da yatkın cinsinden dolayı. Ben de bu yüzden bi sorun olmaz diye düşündüm