Kedim Yemiyorr

bellaarthi

Arkadaşlar kedimi sahiplendiğimden beri ev yemekleri istiyor mama yemek istemiyor alışmasın diye de ev yemeği vermiyorum aö kalıyo bu seferde mamasını mı beğenmiyor anlamadım var mı ucuz lezzetli mama önerisi

4 CEVAP

bellaarthi

kedim 5 aylık ankara kedisi kırması dişi*

bellaarthi

GÜNCELL

fcylan

Doğru yağıyorsunuz ev yemeği vermeyin, ev de bir şeyler vermek istiyorsanız tavuk veya kemik, et kaynatıp verebilirsiniz. Mamaya gelirsek, kuru mamaya alışması için içine yaş mama koyup yemesine alıştırabilirsiniz. Bir miktar koyup yavaş yavaş azaltırsınız. genelde yaş mamaya hayır demezler çünkü. Ya da kuru mamanın aromasını da sevmemiş olabilir. Ne kullanıyorsunuz bilmiyorum ama alternatif bütçenize uygun mamalara bakın derim. Tavuk aromalı sanki bir miktar daha seviliyor gibi.

Palyaco

Uygun fiyatlı brekkies mystic bunları deneyin ev yemekleri vermeyin yasmama ile karıştırarak kuru mamaya alistirin