Kedim Mantar Mı

ne yapmalıyım veterinere götürme durumum yok yardım eder misiniz

11 CEVAP

Kediciik21

Merhabalar mantara benziyor evet. Eczaneden funit kapsül alın (sağlık ocağına yazdırılabilirsiniz) kediniz 3 kg üstü ise, o kapsülün içindeki minik parçalardan 120 tane sayın yaş mamaya veya Malta karıştırıp verin en az 15 gün benim kedimin mantarı ne yaptıksa geçmedi çok para gitti bu çözüm oldu

Aliye87

Merhabalar,
Kötü görünüyor ne yazık ki :(
Veterinere gitmeniz gerekir.

Aliye87

Allah acil şifalar versin, çok geçmiş olsun..

e234567

evdeki şeylerle mantar geçmez götürmeniz gerekecek. bir doz aşı olsa yeter

diş etlerinde enfeksiyon olduğu için amoklavin kullandık, şu an durumu çok iyi ve mantarı tamamen geçti

arkadaşlar sağ olun vete götürdüm dr animal solüsyon ve travazol aldım ayrıca amoklavin antikullanıyoruz 🙏🙏🙏

Cigdem_ib

Mantar sorunu yaşayıp ilaçlarla sonuç alamayanların tavsiyesi üzerine zerdeçal kullanmıştım bütün vücuduna bir hafta içerisinde düzelmişti

isilismail

merhaba benim kedimdede daha önce mantar oldu biz ketoral şampuan kullandık ağız bölgesinde olduğu için kullanmayın tabiki başka bölgede olursa eğer kullanabilirsiniz, tavuklu mama mantar yapıyor diyemem ama mantar geçinceye kadar tavuklu şeyler değilde balıklı şeyler tercih edin, birde mantarlı bölgeye zeytinyağı sürerseniz işe yarar bana hekim önerdi ve ben bunları uyguladım çok kısa süre içerisinde atlattık

aslihan_e

Amoklavin mantara kullanılmaz ki aksine antibiyotikler mantara neden olabilir. Ağzındaki mantar değil miymiş? Neden amoklavin anlamadım?

Ozzey

gwcmis oslun