Yavru Kedi Maması Önerisi

Gimlihanim

Merhaba. Bir tanıdığımız için soruyorum bu soruyu. Şuanda royal canin kitten kullanıyorlar. Ancak yakın zamanda daha uygun fiyatlı bir yavru kedi mamasına geçiş yapmak istiyorlar. Önerileriniz neler olurdu acaba?

11 CEVAP

dogakaradag

sanabelle kitten iyidir, 10 kg alımda kilosu 54 TL’ye geliyor. önce 2 kg alıp denesinler derim

izmirle

Prochoice

Gofrettiin

Profine içeriği güzel bir mama, hills kullanıyoruz mamamız bitince bızde bu mamaya geçiş yapıcaz.

Kediciik21

Mystic ben kullanmıştım ve kedime iyi gelmişti bı deneyin diskisinda vs problem olmazsa kullanın bende tekrar geçmeyi düşünüyorum

Sevvalduman

Proplan kedi maması gerçekten et ve mineral konusunda başarılı bende kedim için onu kullanıyorum

Willy-Wonka

Sanabelle kitten kullanmaktayım ve memnunum içeriği güzel, oğluşumda severek yiyor

kediler yumurta yermi. bende bunu merak ediyorum

Gimlihanim

Güncel

Gimlihanim

@Kediciik21 Ben de mystic düşünmüştüm. Ancak emin olamadım. Teşekkür ederim. İleteceğim 🙏🏻😊

Palyaco

12 kg exclusion yavru hem kalite hem saglikli

duman_cat_world

Exclusion veya sanabelle kitten mamasını tavsiye ederim. ikisinin de protein ve yağ oranı harika🐾 İçerikleri zaten güzel.