Advance Mama Kullanan Var Mı?

miapaw

Kitten olanını tester olarak alıp denedim kedilerim çok sevdi ve dışkı kokusu yapmıyor. Ürün içeriği de gayet güzel görünüyor. %41 protein oranı var. Her ne kadar içeriğinde bazı sağlıksız maddeler olsa da çoğu mamaya göre (proplan, hills, royal canin vb.) daha iyi olduğunu düşünüyorum. Deneyeniniz veya hakkında fikri olan var mı?

10 CEVAP

Cotontzu_Siri

Fiyatına göre çok kalitesiz bir mama olduğunu düşünüyorum. Hatta fiyat/kalite bakımından rcye benzetiyorum diyebilirim.

SelinTuksal

nd düşük tahıllı falan kullanın advance alana kadar.

miapaw

Kilosu yaklaşık 20 lira civarına denk geliyor.

miapaw

Hiç deneyen olmadı mı?

Goksu95

Merhaba. Bizde kullanmıştik yavru kedimiz için ama malesef memnun kalmadım. Bir şeyi yoktu ama onu yemeye başlayınca dışkısı ishal şeklinde ve aşırı kokmaya başladı. Mamayı degistirsekte düzelmemişti. Ama her kediye aynı etki yaratmadığınada denk geldim.

nyancat

Ben advance kullandım bir süre tüyleri biraz daha çok dökülüyordu mevsimle de alakası olabilir gerçi çok dezavantajını görmedim ama içerik açısından iyi değil demişlerdi nd kullanmaya başladım dışkısı biraz daha fazla kokuyor ama nd yemeye başlayınca kalan advance mamayı zorla yedi

Hediye159

Nd tahılsız yada acana onerlrim

Advance fazla iyi değil demekki ama Applaws güzel

pongul

gastro mamasını haziranda veteriner vermişti. hiçbir şey fark etmedi hatta iyice su gibi olmuştu dışkısı.