Felicia Mı Exclusion Mu?

alp4reyn

Anket

Felicia
(8 oy)
Exclusion
(49 oy)
Toplam (57 oy)

85 tl ye aldığım felicia 160 tl olmuş ve önceden denediğim ve kedimin beğendiği exclusion mamanın 200 tl oldugunu gördüm, sizce 40 tl daha verip exclusion mu almalıyım?

12 CEVAP

simbakedi

felicia ile krsilastirilamaz, kesinlikle exclusion almalisiniz imkan varsa. sanabelle, bozita da olabilir

duman_cat_world

İkisi karşılaştırılamaz bile @simbakedi’nin dediği gibi. Exclusion çok daha kaliteli bir mamadır. Biz de Exclusion’a geçtik😊İlk hafta gönülsüz bir şekilde tüketti şu an çok iştahla yiyor😻😻 Tahılsız mamadan düşük tahıllıya geçtiğimizden böyle bir şey oldu sanırım.

Gimlihanim

Kesinlikle exclusion. Aralarında dağlar kadar fark var. Çok daha iyi olur yavrunuz için 😊

Palyaco

Exclusionla kıyaslanamaz bile exclusion Akdeniz besinleri ve gerçek et kullanılıyor kurutulmuş uriner sağlığı ve bağışıklık güçlendirici

Pikapru

Exclusion kesinlikle ama küçük paket alırsanız kilo başı fiyatı çok oluyor maalesef.. Durumunuz varsa 12 kiloluk alın derim bir anda çok para gidiyor evet ama birkaç ay götürür sizi

Lils

Exclusion daha iyi kesinlikle. Bence büyük paket almayı deneyin çok daha uygun fiyatlı oluyor o şekilde.

Nelifm

Exclusion çok daha iyi

Nelifm

Exclusion çok daha iyi

Hangulsadan

Bence felicia da olabilir .ben kullanmıştım.kedim severek yiyordu.

Kesinlikle felicia

Felicia somonlu 2 buçuk yıl önce baktığım bir kedide tavuk alerjisi çıktığı için kullanmıştım ve çok severek yemişti sonra o kedi gitti ve bundan 8 ay önce belirli aralıklarla sahiplendiğim 3 kediye de önceki tecrübeme güvenerek felicia vermeye başladım tam 2 hafta içinde ikisi ciddi bir ishal problemi yaşadı diğerinde de burun akıntısı ve hapşırma başladı ve mamadan hiç şüphe duymadığım için önce enterogermina, PMI ek takviye, lysine falan kullandım ve tam 1 ay boyunca veteriner yolları aşındırdık ve veteriner bu kadar takviyeye cevap vermiyosa kesinlikle mamadandir dedi mama değiştirdik 2 buçuk ay gastro mama kullandı ve zor bela kendine geldi ve kesinlikle kullanmam artık. Mamadan tasarruf ederken veterinerde fazlasını harcarsınız yavrucakların çektiği eziyette cabası.

Hale_kutlu

Exclusion derim