Erkeklerden Korkuyor

berin__umay

merhaba petlebi ailesi.yarın dedem bizi ziyarete geliyor.ama köpeğim erkekleri hiç semiyor ve korluyor.erkek görünce hemen havlıyor ve saldırmaya çalışıyor.bunun sebebi daha önceki ailesinden kaynaklı.alışınca pek sıkıntı olmuyor zarar gelmiceni anlayınca sakinleşiyor.ama malesef dedemde köpekleri çok semiyor ve benim okulda olduğum zaman boyunca laki ile dedem beraber lkalıcak ve lakinin tepkisi ne olur bilmiyorum siz bana tavsiye verirmisiniz nasıl erkeklere alıştırıcaz?

5 CEVAP

Merloli

Bence evinize sık sık erkek gelmesini sağlayın bir süre sonra alışır diye düşünüyorum. Kolay gelsin.

berin__umay

TEŞEKKÜRLER

berin__umay

TEŞEKKÜRLER

cagribolat

dedenizin ona en sevdiği oyuncağı vermesini yada ödül maması vermesi tanışmak için yararlı olacaktır

berin__umay

halletik teşekkürler tek sorunu güvenmesi için biraz zamanmış şimdi dedemle laki sohbet ediyor :)