Tr En D Y Ol Mavi Reyon

Gimlihanim

Merhaba. Tr en d y ol daki Mavi Reyon satıcısı güvenilir bir satıcı mıdır? Daha önce alışveriş yapan oldu mu?

25 CEVAP

pablopicasso

Kendi siteleri www. P e t p a l.com. Tr

Gimlihanim

@beyzathemoc1 Teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻😊

Gimlihanim

@simbakedi sanabelle nin henüz sahtesini hiç görmedim ama güvenememiştim yine de. Bir tanıdığım için soruyorum aslında. Madem öyle diyorsunuz alalım. Bir de onlar sorsun orjinal mi diye. Çok teşekkür ederim 🙏🏻😊

simbakedi

sanabelle’e ben 2 kere mail
attim hic donen olmadi :’) bambampet sanabelle mama konusunda kesin orijinal onu diyebilirim. uzun sure favorilerimdeydi sonradan a mazonda prime urunu olarak satildi ve saticisi bambamdi

Willy-Wonka

Sanabelle markasının kendi sitesinde satış/satıcılarında Mavi Reyon çıkıyor mesela ben güvenilir diye oradan alıyorum 👍🏻

duman_cat_world

Bu soruyu açmıştım ben de😊 Mavi Reyon satıcısı puanı yüksek ve güvenilir. Sanabelle mama satılıyordu, firmayla iletişime geçtim evet resmi bayimizdir dediler. Skt de 2023 olarak geliyormuş. Yani güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sevgiler💕😻

Warriorsans

Güvenilir bir satıcı

cat_expert

Güvenilir, 25'den fazla alışveriş yaptım.

Palyaco

Güvenilir alabilirsiniz sadece paketleme iyi deyil

Gimlihanim

@pablopicasso bunu duyduğuma sevindim. Çok teşekkür ederim 🙏🏻😊😊