Tr En D Y Ol Mavi Reyon

Gimlihanim

Merhaba. Tr en d y ol daki Mavi Reyon satıcısı güvenilir bir satıcı mıdır? Daha önce alışveriş yapan oldu mu?

25 CEVAP

nazlitanyeri

Ben kumları buradan alıyorum orijinal, memnunum. Mamalar hakkında bilgim yok.

Aliye87

Merhaba,

@duman_cat_world arkadaşımız Mavi Reyon'un güvenilir olduğunu yazmıştı. Dilerseniz kendisine yazarak da teyit edebilirsiniz.

beyzathemoc1

Alacağınız mama markasına mesaj atıp teyit edebilirsiniz tereddütte kalınca

edadnmzr

Güvenilir ben birkaç defa kum almıştım ama son siparişimde patlak geldi kargocular yüzünden.

NorthNight

Daha önce mamada kumda almıştım sorun yaşamadım

Pikapru

Ben de sormuştum geçenlerde arkadaşlar güvenilir dedi ama şikayet var'da şikayetler bana göre fazlaydı riske giremedim :( gerçi birkaç olumsuz yorum olsa bile etkileniyorum djfncj

Pikapru

Ne demek rica ederim yine de günah almayayım hiç tecrübe etmedim çünkü zaten memnun olan da var ama dediğiniz gibi sahte mama, sahte aşı derken insanın içinde hep bir kuşku kalıyor..

pablopicasso

Merhaba, bende kum almış ve hiç sıkıntı yaşamamıştım. Bursa firmasıdır. Hatta bir arkadaşımın yeğeni kedisi için gidip mağazasından alışveriş yapıyor. Bana da önerdi, indirim var diye ancak biz veteriner maması kullanacağız bir süre daha.

Dkd

Ben kum almıştım bi sıkıntı olmadı ama hiç mama almadım. Eğer mama için orijinallik açısından soruyorsanız bilgim yok.

Gimlihanim

@Dkd @ nazlitanyeri Ben mama almayı planlıyordum. O yüzden sormuştum. Çok teşekkür ederim yorumlarınız için 🙏🏻🙏🏻😊

Gimlihanim

@Aliye87 Çok teşekkür ederim 🙏🏻😊 Görmemiştim.

Gimlihanim

@edadnmzr Paketlemede sıkıntıları var yani. Kargoda sorun da olsa iadede sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Mama orjinal olsun da 😅 Teşekkür ederim 🙏🏻😊

Gimlihanim

@NorthNight Teşekkür ederimm 🙏🏻😊

Gimlihanim

@Pikapru şikayet var a hiç bakmamıştım. Kötü yorum varsa ben de bir düşünürüm açıkçası. Hiç güven olmuyor artık. Sahte mamalar her yerde 🤦🏻‍♀️ Çok teşekkür ederim bu arada 🙏🏻😊

simbakedi

royal canine mail atmistim orijinal mi diye evet demislerdi, bu kadar sahtesi kolay yapilan bir markada orijinalse digerleri de oyledir diye dusunuyorum. bambampet de guvenilir bu arada