N&D Alternatifi Kısır Kedi Maması Önerisi

emiragacci

Merhaba arkadaşlar kedime sürekli N&D mama yediriyorum fakat artık eskisi gibi olmadığını düşündüğüm için hem bütçe olarak daha ucuz hemde kalite olarak benzer bir mamaya geçmek istiyorum. Sanabelle’nin mamalarını gördüm fakat kısır erkek kedime hangi mama daha iyi olur bilemiyorum öneriniz var mı?

9 CEVAP

beyzathemoc1

Bozita ve sanabelle iyi

Sanabelle de hiç ishal şikayeti duymadım ben iki kedimde de kullandım yaşamadık öyle şeyler. Spectrum low un da nd ile alakası yok ne yazık ki. Önerebileceğim mamalar bozita, sanabelle olabilir ya da hiç stok sıkıntısı çekmiyim derseniz proplan ama çok tercih edeceğim bir mama değil . şu an sanabelle kullanıyoruz. Maalesef artan fiyatlar hepimizi çok zorlamaya başladı. Umarım bir an önce düzelir

Sevvalduman

Bi alt segment olarak proplan diyebilirim sanabellada çok ishal şikayeti var

N&D ile aynı segment spectrum low grain verebilirsin klinik dışı mamalar tavsiye etmem.

izmirle

Virbac neutered

Vlad

Brit Carenin birden fazla kısırlaştırılmis kedi maması var onları deneyebilirsiniz

Palyaco

Exclusion tavsiyemdir uriner sağlığı bağışıklık güçlendirici Akdeniz besinleri İtalyan üretimi

emiragacci

Teşekkür ederim arkadaşlar

proplan kısır somon sıfır sorun :D