Sokak Kedileri??

Merloli

Bahçemizde 10'a yakın kedi var onları bir kaç yıldır ev yemekleriyle ben besliyorum ama artık sayıları arttı yetişemiyoruz size sorum önereceğiniz ucuz bir mama tavsiyesi ama içeriği iyi olmalı ve onları beslerken seviyorum da evdeki kedim için zararlı olur mu? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler..

3 CEVAP

KedimVar

Sokak kedisinden size, sizden de kedinize pire geçebilir. Benim başıma geldi. Ama zaten dış parazitini düzenli olarak yaptırıyorsunuzdur. Aynen bonacibo.

mustafaparlak

1- Bonacibo
2- Kedinizin aşısı varsa bir şey olmaz diye düşünüyorum. Elbette risk var ama o risk her halükarda var..

Merloli

Çok teşekkür ederim.