7 Aylık Scotish Fold Erkek Kısır Olmayan Kedi İçin Yaş Mama

hakanist34

sevgili petlebi üyeleri kedim 7 aylık oldu yaş mama öneriniz nedir aşırı tüy döküyor bi önceki posta tüy dökümü için sormuştum dediklerinizi yaptım fakat önüne geçemedim yaş mama hangi sıklıkla vermeli ve hangi marka olmalı

2 CEVAP

beyzathemoc1

Aşırı bir döküm varsa kan değerlerine bakın

bloodyluxury

Merhabalar iyi pazarlar,

Schesir ve Nd marka yaş mamaları inceleyebilirsiniz. İçerikleri güzel ve farklı lezzet çeşitleri var. Biz haftada bir gün yaş mama veriyoruz. Yanılmıyorsam haftada 1-2 kez verilebilir.