Her Ay Mama Değişikliği Kötü Mü

Dilan23

Kedim 4 aylık suana kadar 3 farklı çesit mama markası kullandım sebebi de hangisinin daha iyi olduğuna karar verememem iyi olanı bulana kadar bu sekilde degistirdem sorun olur mu

2 CEVAP

Palyaco

Heray mama değişikliği kötüdür ben size exclusion öneririm alıp kullanın 6 ay 1 deyisim öneririm oda eski mamasina başka mama karışımı devamlı eski mama 6 ayda 1 farklı mamalar karıştırarak verilmesi her 6 ayda 1 farklı mama oda karıştırarak devamlı 1 mamaniz daima aynı olsun

Sevvalduman

Mamayı değiştirmek pek iyi değil bizede veteriner söylemişti sizinde karar verip aynı mamadan ilerlemenizi öneririm