Sokak Kedileri Ve Kısırlaştırma

bengthecatmom

merhaba,
işyerinde bahçemizde baktığımız kediler var, kısırlaştırmak istiyoruz. Özellikle dişilerle başlayacağız ancak dişilerin ameliyatı sonrası geçici yuva olma imkanım yok. Nasıl bir yol izleyebilirim? Veterinerde de kalamayacaklar, ne önerirsiniz

2 CEVAP

Hayvanasigi0

Baya zor olur onlar için yani dikiş patlama depresyona girme yemek yememe vs. Bir de ameliyattan sonra enfeksiyon kapmaya daha yatkın oluyorlar Tabi her kedide farklı olur ama ben evde bebek gibi bakmama ragmen zor oluyor şuan 3.güne girecegiz yani bahçede zor olabilir

Nadenge

İstanbul'un neresinde oturuyorsunuz bilmiyorum ama Sultanbeyli'de Hayvanlar Için Merhamet Dernegi var. Sokak kedilerinin ucretsiz karşılaştırılması için IBB ile her perşembe bir organizasyon gerceklestiriyorlar. Sultanbeyli ve Sancaktepe'den getirilen kedilerin kisirlastirma sonrası dişilerde bir hafta erkeklerde 2-3 günlük bakimi yapiliyor.