Kedi Dış Parazit Damlası

sudedagidir

Merhaba. Kediler için önerebileceğiniz dış parazit markası var mı? Tercihim damla olması. İnternette araştırdım bulamadım doğru düzgün

8 CEVAP

beyzathemoc1

Bayer ve broadlina çok iyi

Veterinerden alabilirsiniz onlar uygun olanı verirler. İnternetten almanızı önermem sahte çıkar zehirler falan dikkat etmek lazım

hannnngggg

internetten ilac kategorisinde bisey alınmaz zaten kullanıp memnun kaldığım broadline olmustu iyi is çıkarır

dogakaradag

bence kendiniz yapmayın. ben kendim uygulamak için almıştım ama kedi hareket ettiğinde uygulama yapılan yerden akabiliyor, yani hata ihtimali yüksek. onu yalayıp zehirlenebilir. ben yapınca aklım çıkmıştı yalayacak diye. iki saat silmek için uğraşmıştım. en iyisi veterinere uygulatmak, siz de boşuna endişelenmemiş olursunuz

Tgckrks

İnternetten almanızı önermem çok pahalı değildir veterinerden alın derim . Hatta orada yaptrmanza da gerek yok. Başının üstünden ensesine doğru şerit şeklinde sıkın sabaha tüm parazitler dökülecek

sudedagidir

ikisine de baktım internette satışı yok sanırım :/

beyzathemoc1

İnternetten almayın zaten zararlı

sudedagidir

sokak kedilerine yapmak için alacağım. kedime veterinerde yaptırıyorum