Bozita Kisir Mamasi?

Merhaba arkadaşlar.14 aylık kısır dīşl kedime Proplan'dan Bozita'ya geçiyoruz Ama içimde şüpheler var,vūcudundaki bazı dengeleri bozarmiyim diye.Bu kısır kedi maması nasıldır,tecrübesi olanlar yazarsa sevinirim.

8 CEVAP

Melihkartal

Ben ilk sahiplendiğimde proplan kullanıyordum 5 aylıktı bir kaç ay yavru olanı kullandım sonra kısırlaştırınca yine proplan kısır devam ettim fiyatını hak etmediğini düşündüğüm için bozitaya geçtim hazirandan beri kısır tahılsız geyik etli olanı kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım

simbakedi

kısır geyikliyi çok begeniyorum ben, kedm kırmızı et yemedigi icin alamıyorum, cesaret edemiyorum. tek zorlanacagınız konu proplanın tahıllı bozitanın tahılsız olması. geçişi uzun ve yavaş şekilde yapmalısınız. sonrasında gözlemlemek kalıyor mama iyi gelecek mi gelmeyecek mi diye. denemeden bilemezsiniz bunu

Ben bozita diet stomach i denedim yediler sorunsuz ama iki kedimde de 1 ay sonunda deride pullanma kepeklenme yaptıgı icin üzülerek bıraktım. Buna sebep olmasa kesinlikle rotasyonumda olmasını isterdim bozita mamanın. Ama tavsiye ettigim arkadaslarım memnun

Melihkartal

Sürekli kullananlar için 10 kg hiç bir sitede yoktu
marka mama da stoklara gelmiş uyguna geliyor

hannnngggg

merhaba ben acana bountiful catch kullanıyorum mamamız bitmek üzere olduğundan bozita kısır tavuklu mamasını aldım fakat geyikli çeşidinin daha iyi olduğunu öğrendim uzun süreli tavuklu olanı kullanacaksanız taurin ile desteklemeniz faydalı olabilir taurini bana biraz dusuk geldi ve mamaya henüz geçiş yapmadım

beyzathemoc1

Ben kullandım güzeldi taurin düşüklüğü şey diyorlar pişirirken taurin azalmadigi için eklrme azmış ama ne kadar doğru bilemem

Bozitanin feline īndoor tavuklu kısır kedi mamaxi tam olarak almayı dūşūndūğūm.Bu arada tesekkūrler paylaşımlarınız īçīn.

Bozitanin feline īndoor tavuklu kısır kedi mamasi tam olarak almayı dūşūndūğūm.Bu arada tesekkūrler paylaşımlarınız īçīn.