Kedimin Gözleri Çok Akıyor Ve Çok Kısık Bakıyor

Huysuzkaju

Merhaba kedimin gözleri ile ilgili ne yapabilirim lütfen yardım. Fotoğrafını çektim ancak sürekli böyle hep temizliyorum ama nafile. Ayrıca yeni sahiplendiğimiz için stresli o yüzden tüy dökmesi olduğunu düşünüyoruz.

5 CEVAP

Warriorsans

Sadece gözünde sorun olmayabilir üst solunum yolu hastalığı geçiriyor da olabilir, veterinere götürmeniz lazım

Warriorsans

Kedinizin gözlerinde enfeksiyon var veterinere götürmelisiniz.

Warriorsans

Jelibonun da gözü akıyordu eczaneden damla aldık 7 gün boyunca kullandık ilk 3 gün günde 5 damla sonra 3 sonra 2 diye azaltarak. Ayrıca dr animal sprey ile 2 kez siliyordum ve çayla pansuman yapıyordum günde 1 kez.

latte9

Dr.animal alabilirsiniz sprey şeklinde bir çok şeyi için kullanılıyor

Palyaco

Dr animal health göz kulak deri için gözlerine iyi gelicek pamuk yardımıyla silin hergun 10 gün süreyle sonra 3 günde 1 silmeniz yeterli kürkü içinse hapy clean wipes temizlik mendili 30 cm 30 cm içinde bulunan emzimler kürk güzelliği ve parlaklığı sağlıyor tüy dökümü 3 seferden sonra dokulme yok