Kedimin Kulağında Kızarıklık Var

lilaaa

Arkadaşlar merhaba 2-3 gün önce kedimin kulağında hafif bi kızarıklık fark ettim kaşırken yaptığını düşündüm ama bugün daha da çoğaldığını fark ettim. Sizce ne olabilir bu

4 CEVAP

Warriorsans

Şansta da benzeri oldu ben şu an dr animal spreyle siliyorum ve arka tırnaklarını zarar veremeyeceği şekilde kestim

altunsila

Bir şeye alerjisi olabilir, strese bağlı olmuş olabilir, mantar olabilir. Veterinere götürürseniz en azından mantar mı, alerjik mi onu söyler, soruna göre de bir ilaç/krem kullanmak gerekebilir. Ama bölgeyi steril tutmak için crystalin veya dr animal gibi bir spreyle silebilirsiniz sabah akşam.

Palyaco

Dr animal health kullanın deri kizarikligi ve yaralar icin

simbakedi

bana da alerji gibi gorundu. kedime hindi verdigimizde onun da kulagi boyle olmustu, daha vermeye devam etmedigimiz icin ve dr animalla sildigimiz icin gecmisti. sizinki alerjiyse dr animalla silmenizin de bir faydasi olacagini dusunmuyorum, alerji kaynagini bulmaniz gerekiyor eger oyleyse