En Uygun Mama

bhatice48

merhaba 3 ay 10 günlük scottish fold erkek kedi sahiplendim. kuru mama arıyorum. nd morino balıklı tahılsız mama kullanıyorum şuan fakat tüy dökmeye başladığını farkettim. kaç gündür mama araştırıyorum bir çözüme varamadım. acana orijen nd çok proteinli oldugu icin sorun olabilecegini de anladım brit carenin ishal yaptıgını anladım bazı kedilerde. araştırdıgım yazılardan. royal canin hills proplanında pek uygun olmadığını sezdim kedime. içerik açısından. fakat bilgim çok yok bu konularda yanılıyor olabilirim. naturea salmon somonlu tahılsız yavru kedi maması buldum içeriğini de bilgim kadarıyla beğendim. kullanan varmı? pek bilgiye ulaşamadım bu mama hakkında.internette stok pek bulamadım paketli olarak. açık olarak satanlar var . bu mamaya başlayıp ileride bulamazsam diye sürekli bulabileceğim kedime oranları iyi gelecek mama arıyorum. yardımcı olur musunuz

8 CEVAP

beyzathemoc1

3 aylık kedinin bahsettiğiniz gibi tüy dökme ihtimali yok tahlil yaptırın

Warriorsans

Tüy konusunda benim en başarılı bulduğum mama kesinlikle acana pacifica serisi. Dilerseniz exculusion markasına da bakabilirsiniz memnuniyeti yüksek bir marka

bhatice48

acana kedime ağır gelir mi protein olarak vs. aşırı hareketli değil kedim

Warriorsans

Kediden kediye değişir benim kedimde acana bir sorun çıkarmadı. Küçük paketini alıp deneyebilirsiniz. Ayrıca Beyza’ya katılıyorum 3 aylık kedinin tüy dökmemesi gerek

simbakedi

protein miktari kediye zarar vermez, tamamen yalan. et cesitliligi kedinize iyi gelmeyebilir acanada ya da direkt mama iyi gelmeyebilir. ama dendigi gibi 3 aylik kedi tuy dokmez, bence de kn tahlili yaptirin. naturea disinda bozita, sanabelle, exclusion da olabilir

Ozlemcakil

Stres kedilerde tuy doker kardeslerinin yanindan ayrildi, acana first feast bebeklik mamasidir zaten cabuk doyar fazla yemez ama first feast olani tavsiye ederim , nd yi ben de denemistim bize de yaramamisti tuyleri dokulmustu mama degistirince hersey normale donmustu

Ozlemcakil

Stres kedilerde tuy doker kardeslerinin yanindan ayrildi, acana first feast bebeklik mamasidir zaten cabuk doyar fazla yemez ama first feast olani tavsiye ederim , nd yi ben de denemistim bize de yaramamisti tuyleri dokulmustu mama degistirince hersey normale donmustu

Palyaco

Scotish fold tüy dökümü exclusion mama tavsiyem ve hapy clean wipes temizlik mendili içinde bulunan emzimler kürk güzelliği ve parlak tüyler ben 14 aydır bakıyorum 9 aydır exclusion mama ile besliyorum cok memnunum söylediğim hapy clean wipes te kurkunu cok iyi yapıyor