N&D Tavuklu Ve Narlı Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış Kedi Maması

aleynaka

Merhaba, kedimi kısırlaştırdığımızdan beri hep bu mama ile besledim fakat şu an hiç bir yerde stoğu yok. Bu kalitede ve içerikte önerebileceğiniz bir mama var mı? İnternet sitelerinden almak istemiyorum t r e n d y o l gibi çünkü orijinalliğine güvenemiyorum.

4 CEVAP

farmina e shop a bakabilirsiniz

aleynaka

orda da stok yok maalesef

simbakedi

sanabelle ya da exclusion olabilir. ikisi de dusuk tahilli. mera icin butceniz uygunsa o da olabilir nd’nin fiyatini bilmedigimden soyluyorum. sanabelle’in indoor serisi, exclusionun herhangi bir kisir mamasi olabilir. ton balikli 12kg son zamanlarda hep indirime giriyor. t rendyolda alomama ve petlebi exclusion icin guvenilir saticilar. sanabelle icin de bambampet saticisi, petlebi ve a mazon prime urunleri guvenilir ayni sekilde. mera mama icin de pet zz s hop guvenilirdir. ek olarak frog pet saticisi da guvenilirdir, kuzey pazarlama icin nd’ye sordugumda da guvenilir demislerdi

edmrcglu

kokay/mama.com a bakabilirsiniz belki orada vardır