Kısır Yaş Mama

Z1n3d

Kedimi bugün kısırlaştırdım yaş mama alırken artık kısır olanlarımı tercih etmeliyim?

6 CEVAP

simbakedi

bence her gun verilirse de fark etmez, icindeki degerler vitaminler falan cok az oynuyor, kaliteli bir yas mamada fark etmez bence. nd yas mama tavsiye ederim, a mazonda prime urunleri ve 10tl.

beyzathemoc1

Her gün veriyorsanız evet ama her gün vermiyorsanız gerek yok

beyzathemoc1

Bizim veterinerimiz öyle demişti de ondan dedim

simbakedi

ben de bir ara öyle düşünüyordum da içeriklerine baktım %2 max oynuyor. önemli olan et içeriği ve kaliteli olması bence yaş mamada o yüzden sorun çıkacağını sanmıyorum, ben de kedime her gün 2 tatlı kaşığı vermeye çalışıyorum. yavru yetişkin hangisi varsa veriyorum sorun yaşamadık hiç askjhdajsd özellikle nd kolay sulandığı için de tercih ediyorum

Renklipati

Bencede çok sık verilmiyor sa fark etmez felica konsere olanlar da çok iyi yaş mamada deneyin derim

Gimlihanim

Kısır seçeneği varsa alıyorum ben. Ama gimcat ve schesir de kısır olarak bir ayrım yapılmamış. En çok da bu ikisini kullandığımız için yetişkin alıyorum.