Kısır Kedi Mama

edmrcglu

arkadaşlar 2 kedim var royal canin kısırlaştırılmış kedi maması kullanıyordum ancak sıkılmış gibiler proplana geçmeyi düşündüm sizce morina alabalık mı somon mu tavukludan geçince balıklı yer mi bir de sizce yoksa proplan tavuklu mu tercih etmeliyim ben de. başka önerileriniz varsa açığım hemen sipariş vermem gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim

1 CEVAP

edmrcglu

bozita diye bir mamada buldum geyikli mi tavuklu mu sizce nasıl bir mama