Sadece Merak Kedimin Cinsii

Catincat

ARKADAŞLAR ŞU BICIRIĞIN CİNSİ NE TAM OLARAK CİNS GİBİ AMA ANLAMADIK KEDİMİN CİNSİNİ

8 CEVAP

simbakedi

tekir tatlıses galiba o bıyık ne çok tatlı :D

Zegodogo

Tekir kedi çok tatlıymış

buusracikk

Tekir :)

dogakaradag

tüyleri uzun gibi. tekirle bir kedinin kırması olduğu belli. ankara kedisi melezi o zaman :) sadece meraktan sorduğunuzu düşünüyorum, ben de kedimi daha iyi tanımak için merak etmiştim genlerini :D hatta kedi soy ağacı testleri var çok pahalı olmasa alacaktım meraktan. dünyanın neresinden gelmiş acaba diye :D

dogakaradag

o testin en ucuzu sanırım 70 dolardı. türkiye’ye kargo ile yollanıyor mu onu bile bilmiyorum çünkü fiyatını görünce vazgeçmiştim :(( yurtdışında yaygın ama, malum amerikalıya da kanadalı birine göre 70 dolar çok bi para değil :D hatta birçok marka alternatifi var. cat ancestor test yazarsanız bulabilirsiniz. genlerine göre hangi sağlık sorunlarıyla hangi derecede karşılaşma ihtimallerini vs de gösteriyor. alabilmek isterdim :(

Catincat

@Zegodogo teşekkürler :) @simbakedi ahahaha teşekkürler ama annesi ankara kedisi kırma değil mi bilmiyorum tam ama

Catincat

@dogakaradag evet herkes fikrini söyledi ben de merak ettim yani o dediğiniz nasıl bir test tam olarak ve ne kadar :)

Catincat

@dogakaradag 70 dolar yazısını görünce benim eşgalı sıfat hüzünlü ağkayan kediye döndü yine de teşekkürler :)