Exclusion Mama Yeme Garantisi Nasıl Petlebi

Kocalex

Exclusion mama yeme garantisi nasıl oluyor petlebide 12 kg kısır ton balıklı mama söylecegim küçük boyu yok sevmezse iade edebiliyor muyuz

4 CEVAP

simbakedi

hayır büyük boyları iade edemezsiniz, testerı vardır belki bakın isterseniz. küçük paketlerin yeme garantisi oluyor ama exclusion marka için geçerli mi bilmiyorum bir sorun canlı desteğe. eğer tester varsa tester ile birlikte büyük boy alın, testerı yemezse büyük paketi iade edersiniz

Kocalex

Büyük boyları %10 ni geçmemek şartıyla iade edebiliyomuşuz

dogakaradag

başka bi siteden küçük boy bulabilirseniz öyle alın bence, ya da markaya mail atarsanız tester gönderebilirler. bazı markalar gönderiyor

simbakedi

bana kucuk paketlerinde gecerli denmisti o yuzden dedim, buyuk paketlerde de varsa iyi